Forskolina czyli Pokrzywa Indyjska – Opinie, Skład i Cena

W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, czym jest Forskolina oraz przyjrzymy się bliżej jej właściwościom. Odpowiemy również na pytanie, czy pokrzywa indyjska może mieć wpływ na redukcję wagi ciała?

Co to jest Forskolina i czy pomaga na odchudzanie?

Forskolina to pokrzywa indyjska, a jej inne funkcjonujące nazwy to szałwia indyjska lub coleus forskohlii. Jest to roślina podobna do naszej rodzimej pokrzywy, jednakże miejsce występowania Forskoliny to Indie i to gównie tam używana jest od dawien dawna w medycynie ludowej. Pokrzywa indyjska zawiera w sobie związek diterpenowy – coleanol czyli tzw. forskolin. Od niego właśnie wzięła się nazwa – Forskolina.

FORSKOLIN DIET – najlepszy ekstrakt wspomagający odchudzanie! Zobacz efekty!   

Badania nad Forskoliną? Musisz wiedzieć, jakie ma działanie!

Forskolina stała się obiektem badań zachodnich naukowców całkiem niedawno. Według doświadczeń, spożywanie Forskoliny powoduje stymulowanie procesu lipolizy czyli rozkładu tłuszczów w komórkach tłuszczowych. Warto dodać, że ilość badań oraz ich wnikliwość jest już całkiem spora, w związku z czym działanie oraz bezpieczeństwo stosowania Forskoliny jako suplementu diety zostało potwierdzone. Obecnie najlepszym produktem zawierającym ekstrakt z Forskoliny oraz dodatkowe wyciągi, jest Forskolin Diet.

Czego można oczekiwać po pokrzywie indyjskiej na przykładzie produktu Forskolin Diet?

 • Pomaga szybko zrzucić zbędne kilogramy,
 • Wspomaga redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej,
 • Przyspiesza metabolizm,
 • Poprawia ogólne samopoczucie!
 • Forskolin Diet to w głównej mierze wyciąg z pokrzywy indyjskiej, ale nie zabrakło w nim również najlepszych spalaczy tłuszczu, takich jak zielona herbata, garcynia kambodżańska oraz morwa biała. Dodatkowe składniki poprawiają działanie produktu i przyczyniają się do jeszcze szybszej utraty wagi!

Forskolina… efekty uboczne i bezpieczeństwo.

W sieci ciężko jest znaleźć informacje dotyczące przeciwwskazań dotyczących stosowania Forskoliny. Tak jak w przypadku większości suplementów diety, pokrzywa indyjska nie może być stosowana przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Producenci słabej jakości tabletek tabletek z pokrzywą indyjską również nie podają szczegółowych informacji na temat przeciwwskazań, ponieważ skutki uboczne działania Forkskoliny nie są do końca znane. Wynika to z faktu, że roślina ta nie została jeszcze dokładnie przebadana i wciąż skrywa w sobie wiele nieodkrytych właściwości! Wiemy jedno – na pewno wspomaga odchudzanie. Jeśli masz wątpliwości, czy pokrzywa indyjska jest dla Ciebie, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli zostaną udostępnione kolejne wyniki badań nad nad tą rośliną, od razu je opublikujemy!

Forskolina – gdzie najlepiej kupić? Apteka czy Internet?

Preparatów z wyciągiem z pokrzywy indyjskiej jest na rynku bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Ceny są zróżnicowane i ciężko wybrać właściwy preparat, ponieważ jak dotąd Forskolina, a raczej jej działanie zostało wykorzystane w niemalże tysiącu różnych produktów!

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup oryginalnego produktu Forskolin Diet na stronie producenta www.forskolindiet.pl

Jakie tabletki najlepiej wybrać oraz jakie jest zalecane dawkowanie Forskoliny?

Niewątpliwe Forskolinę najtaniej dostaniecie na portalach aukcyjnych oraz w sklepach internetowych. Ceny zaczynają się od 60 zł do ok 150 zł. Tyle właśnie zapłacimy za 120 tabletek, które wystarczą na 2 miesiące kuracji, jeżeli zastosujemy dawkowanie zalecane czyli 2 tabletki dziennie.

Za niższą cenę można otrzymać najlepszy na rynku produkt Forskolin Diet. Co ważne, drugie opakowanie otrzymasz całkowicie gratis!

Najtaniej = oszustwo?

Niekoniecznie, jednakże warto pamiętać, że odchudzanie to proces, który powinien zostać przeprowadzony w sposób mądry, zdrowy i bezpieczny, w związku z czym sami musicie odpowiedzieć sobie pytanie, jaka Forskolina jest odpowiednia dla was? My ze swojej strony gorąco polecamy Forskolin Diet.

Opinie na forum na temat Forskoliny, czyli użytkownik prawdę Ci powie…

forskolina opiniePrześledziliśmy opinie na popularnym forum dotyczącym odchudzania i widać wyraźnie, że opinie na temat pokrzywy indyjskiej są pozytywyne, a jeśli są negatywne to dotyczą one produktów niskiej jakości. Być może wynika to z faktu, że suplementów diety z wyciągiem z tej rośliny jest dużo, a nie wszystkie mają działanie takie jakich oczekiwałby stosujący oraz takie, o jakim zapewnia producent. Pamiętajmy, że droga do wymarzonej sylwetki nie jest prosta. Oczywiście warto kurację odchudzającą wspomagać suplementami, jednakże w takiej sytuacji najlepiej skupić się jedynie na naturalnych składnikach. Pamiętajcie – tu chodzi o wasze zdrowie!

Z pokrzywą indyjską zetknęłam się w czasie pobytu w Indiach. Roślina ta jest tam używana od wielu wieków nie tylko jako produkt wspomagających odchudzanie. Jako, że nie należałam do osób szczupłych, zdecydowałam się na wypróbowanie polecanego Forskolin Diet. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy po tygodniu od rozpoczęcia kuracji stanęłam na wagę i było 2 kg mniej! Pomyślałam – oby tak dalej. Dziś wiem, że Forskolin Diet to był strzał w 10-tkę, gdyż po 3 miesięcznej kuracji schudłam 15 kg. Co ciekawe, dostała darmowe opakowanie, więc kuracja wyniosła mnie naprawdę niedużo. 🙂Laura Dąbrowska (30 lat)

Przed zakupem zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacji dotyczącymi Forskoliny na stronie www.forskolindiet.pl.

Mamy nadzieję, że produkt spełni Twoje oczekiwania i już niedługo będziesz cieszyć się piękną sylwetką właśnie dzięki Forskolinie!

FORSKOLIN DIET – Sprawdź ofertę i zobacz, jak działa. Efekt Cię zaskoczy!   

10 komentarzy do wpisu „Forskolina czyli Pokrzywa Indyjska – Opinie, Skład i Cena”

 1. Forskolina jest znacznie lepsza od polskiej pokrzywy. Forskolin Diet pomógł mi zrzucić 12 kg. 🙂 Polska polna pokrzywa działa na włosy i cerę, a nie na odchudzanie…

  Odpowiedz
 2. Zaczęłam stosowanie forskolin diet jakieś dwa tygodnie temu i widzę, że mam 4 kg mniej na wadze. Mam nadzieję, że takie szybkie chudnięcie jest zdrowe. 🙂

  Odpowiedz
 3. Trzeba patrzeć na skład bo często producenci oszukują, w kapsułkach znajdują się jakieś śladowe ilości składnika na którym nam zależy żeby schudnąć. Z moich doświadczeń i obserwacji najmocniejsza, sprawdzona przeze mnie Forskolina jaką znalazłam jest Forskolin Diet.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz