Slim Sticks – Plastry Odchudzające. Hit czy Kit? Opinie, Cena, Gdzie Kupić?

Slim Sticks to plastry odchudzające stworzone z myślą o osobach pragnących zrzucić zbędne kilogramy, co jak wiadomo, łatwe nie jest. Wielu ludzi, którzy rozpoczęli swoją przygodę z odchudzaniem, zdają sobie sprawę, jak ciężka i żmudna potrafi być to droga. Wolny metabolizm, uzależnienie od cukru i śmieciowego jedzenia oraz słabość do słodzonych napojów powodują, że schudnąć jest bardzo trudno. Producent plastrów na odchudzanie poszedł nieco inną drogą i wymyślił produkt innowacyjny – Slim Sticks!

Slim Sticks – plastry odchudzające?

Plastry odchudzające Slim Sticks zbudowane są z czterech warstw. Działanie produktu polega na kilkufazowym, stopniowym uwalnianiu aktywnych cząsteczek.

FAZA 1: Uwalniane są cząsteczki kwasu hydroksycytrynowego (zawartego w Garcinia Cambogia), które zmuszają organizm do spalania tkanki tłuszczowej oraz glukozy.

FAZA 2: Dostarczane są specjalne składniki spowalniające przyswajanie cukru i redukujące apetyt.

FAZA 3: Polega na uwolnieniu specjalnych antyoksydantów odpowiedzialnych za oczyszczenie krwi z toksyn.

FAZA 4: Jest ostatnim etapem. Odpowiada za przyspieszenie metabolizmu, dzięki czemu może on przyspieszyć niemalże trzykrotnie.

Działanie plastrów odchudzających

Działanie plastrów na odchudzanie jest wbrew pozorom proste, gdyż dostarczają one poprzez skórę odpowiednich składników odpowiedzialnych za przyspieszenie procesu odchudzania oraz blokowanie odkładania się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo plastry wspomagają redukcję 'złego' cholesterolu, oczyszczają organizm z toksyn, redukują apetyt oraz pomagają wygładzić i ujędrnić skórę. Szczegółowa instrukcja stosowania plastrów dostępna jest na etykiecie produktu.

Slim Sticks – cena oraz gdzie kupić plastry odchudzające?

Plastry Slim Sticks można kupić wyłącznie na stronie oficjalnego dystrybutora. Aktualna cena plastrów odchudzających wynosi 147 zł.

Pod nazwą Slim Sticks może się również kryć proszek musujący na odchudzanie dostępny w USA oraz Niemczech.

Slim Sticks – opinie

Opinie o plastrach odchudzających Slim Sticks są różne. Część osób zarzuca produktowi działanie na zasadzie efektu placebo. Należy jednak pamiętać, że produkty na odchudzanie nie pomogą, jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych i nie zredukujesz ilości spożywanego cukru. Pamiętaj, że ważna jest także aktywność fizyczna! Oto jedna z opinii na temat plastrów Slim Sticks znaleziona na portalu znamlek.pl:

opinie o slim sticks

Nasza Rekomendacja: Zaufaj odchudzającej sile African Mango!

Nasi czytelnicy już dawno zadecydowali, że produktem nr 1 w walce z nadwagą jest African Mango. Ten nowoczesny środek na odchudzanie jest od dawna na prowadzeniu w rankingu tabletek na odchudzanie. African Mango to bardo dobra alternatywa dla plastrów Slim Sticks, jeśli nie masz ochoty i czasu przyklejać ich do ciała. Tylko 1 tabletka African Mango dwa razy dziennie i problem z głowy!

Afrykańskie mango to bogactwo witamin, minerałów i karotenoidów. Owoc ten już kilkanaście lat temu stał się obiektem zainteresowań naukowców, którzy dowiedli, że przyczynia się on do zmniejszenia apetytu, zredukowania kilogramów oraz oczyszczenia organizmu z toksyn. Te rewelacyjne właściwości przyczyniły się do powstania oryginalnego produktu African Mango!

African MangoOto zalety stosowania kapsułek African Mango:

 • Wspomaga utratę nadprogramowych kilogramów bez efektu jojo.
 • Zapobiega magazynowaniu się tłuszczu.
 • Redukuje apetyt oraz chęć ciągłego podjadania.
 • Owoc mango bogaty jest w witaminy, minerały oraz karotenoidy!
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn,
 • Jedyna na rynku najwyższa dawka afrykańskiego mango!
 • Opinie potwierdzają, że można schudnąć nawet 13 kg w dwa miesiące (powyżej zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę).
 • 90-dniowa gwarancja na produkt.
 • Promocja dla naszych czytelników: Kliknij, by skorzystać z 20% zniżki!

Oryginalny produkt African Mango istnieje na rynku od kilku lat i niezmiennie cieszy się dobrymi opiniami konsumentów i ekspertów ds. odchudzania. Środek można zamówić w całej Europie oraz w USA!

Plastry odchudzające Slim Sticks mogą być dobrym wyborem w połączeniu z African Mango, ale stosowanie samego afrykańskiego mango daje już bardzo zadowalające rezultaty!

Wierzymy, że już niedługo będziesz cieszyć się swoją nową, piękną sylwetką, która przyciągnie nie jedno męskie spojrzenie, jak również… zazdrosne kobiece oko! 😉

African Mango – sprawdź aktualną ofertę i dowiedz się więcej!   

4 komentarze do wpisu „Slim Sticks – Plastry Odchudzające. Hit czy Kit? Opinie, Cena, Gdzie Kupić?”

 1. Ktoś schudł po tych plastrach? Sama zastanawiam się nad kupnem, ale podobno tylko tabletki mają najlepsze działanie.

  Odpowiedz
  • Super efekt!!!! Gratulacje, jesteś śliczna!!! Ja też już zamówiłam i nie mogę się doczekać, gdy otrzymam paczkę. 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz