Slimsizer – Opinie o Plastrach. Hit czy Kit? Skład, Działanie, Cena i Gdzie Kupić?

Slimsizer to innowacyjny środek wspomagający odchudzanie stworzony dla osób, które znudzone są połykaniem nieskutecznych tabletek. Recenzowany produkt ma bowiem formę plastrów na odchudzanie, które po naklejeniu rozpoczynają uwalnianie do krwiobiegu składników aktywnych odpowiedzialnych za szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz hamowanie apetytu. Na łamach naszego portalu najczęściej podejmujemy tematy związane z tabletkami odchudzającymi, lecz w związku z napływającymi do nas mailami postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się plastrom Slimsizer. Opinie w internecie wskazują, że może być to środek przełomowy, lecz zanim po niego sięgnięcie, zapoznajcie się ze składem, działaniem oraz komentarzami użytkowników.

Zobacz, jak 92% osób odchudzających się zrzuciło zbędne kilogramy dzięki African Mango!

Czym są plastry odchudzające?

Produkt powstał z myślą o osobach, które chcą porzucić tradycyjne formy wspomagające odchudzanie jak np. tabletki i spróbować czegoś nowego. Plastry odchudzające Slimsizer to doskonałe rozwiązanie pozwalające uniknąć połykania dużych kapsułek czy tabletek. Wystarczy, że raz dziennie nakleimy plaster, a składniki aktywne zawarte w produkcie trafią do krwiobiegu i rozpoczną swe działanie.

Warto jednak pamiętać, że plastry odchudzające to nie magiczna różdżka, która za sprawą swego działania w magiczny sposób zredukuje tkankę tłuszczową. Mimo iż producent zapewnia, że z plastrami możliwe jest zrzucenie zbędnych kilogramów bez diety i ćwiczeń, to jednak warto wdrożyć te dwa elementy do codziennej rutyny. Zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna pozwoli uzyskać lepsze efekty odchudzania w czasie kuracji plastrami Slimsizer. Opinie osób, które sięgnęły po ten produkt wyraźnie pokazują, że zwiększony spadek wagi zauważalny jest z równoczesnym stosowaniem diety i ćwiczeń.

Slimsizer – skład

Komponenty znajdujące się w suplementach diety to najczęściej ziołowe ekstrakty. Tak jest także w przypadku plastrów Slimsizer, jednakże producent nie podał na oficjalnej stronie wykazu składników, jakie wchodzą w skład produktu. Listy składników nie znajdziemy również w rejestrze suplementów, ponieważ produkt ten nie spełnia definicji dla suplementów diety.

Jak tylko dotrzemy do informacji na temat składników obecnych w produkcie z pewnością zaktualizujemy wpis. Jest to informacja niezwykle istotna chociażby dla alergików, którzy chcieliby poznać skład i upewnić się, czy produkt okaże się dla nich w pełni bezpieczny.

Jak stosować plastry odchudzające?

To proste:

 1. Przyklej plaster w dowolnym miejscu na ciele np. na brzuchu lub udzie.
 2. Od momentu przyklejenia plastra rozpoczyna się proces uwalniania składników aktywnych, które sprawią, że odchudzanie stanie się łatwiejsze.
 3. Plaster należy zmieniać co 24-36 godzin i za każdym razem przyklejać w innym miejscu.

Kto nie powinien stosować plastrów?

 • Kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.
 • Osoby niepełnoletnie.
 • Osoby mające uczulenie na którykolwiek składnik zawarty w plastrach.

Slimsizer – działanie plastrów odchudzających

slimsizer opinieProducent plastrów odchudzających Slimsizer zapewnia, że to innowacyjny środek, który przez ponad dobę uwalnia składniki aktywne zmuszające organizm do spalania zapasów tłuszczu. Dzięki temu środek ma zapewniać skuteczne odchudzanie bez zbędnych wyrzeczeń. Ponadto składniki zawarte w Slimsizerze mają korzystny wpływ na hormony odpowiedzialne za uczucie sytości, dzięki czemu produkt wykazuje działanie hamujące apetyt.

Ważną cechą plastrów Slimsizer jest ich wpływ na przyspieszenie tempa metabolizmu. Dzięki temu kalorie dostarczone do organizmu mogą zostać przemienione w energię. Producent deklaruje, że produkt pozwala zwiększyć tempo przemiany materii niemalże 3-krotnie!

Jakie efekty daje stosowanie plastrów?

Systematyczne stosowanie plastrów zgodnie z instrukcją producenta pozwala zrzucić zbędne kilogramy, przyspieszyć tempo metabolizmu, wspomóc proces oczyszczania organizmu z toksyn oraz zmniejszyć apetyt. Dodatkowo produkt pozwala także zredukować cellulit.

Jakie inne plastry na odchudzanie można kupić?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów wspierających odchudzanie w postaci plastrów. Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszy się recenzowany Slimsizer. Opinie pokazują jednak, że Klienci cenią sobie również plastry Sliminazer, które nie tylko mają podobną nazwę, ale również podobny skład. Warto zatem przyjrzeć się im nieco bliżej i rozważyć zakup.

Slimsizer – cena

Plastry odchudzające Slimsizer dostępne są w cenie 137 zł za opakowanie zawierające 10 sztuk plastrów. Taka ilość wystarczy na przeprowadzenie 14-dniowej kuracji odchudzającej. Dla wielu osób dwa tygodnie odchudzania to jednak zbyt mało i decydują się na powiększony zestaw obejmujący 2 opakowania i wówczas możemy przeprowadzić kurację 20-dniową, która zagwarantuje lepsze działanie plastrów Slimsizer. Z opinii wynika, że jest to rozwiązanie najczęściej wybierane i gwarantujące najlepsze efekty.

Slimsizer – gdzie kupić? Allegro, Ceneo czy Apteka?

Plastry odchudzające Slimsizer na chwilę obecną można kupić wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Tylko tam znajdziemy aktualne najlepsze oferty cenowe. Dodatkowo zakup prosto od producenta to gwarancja otrzymania w pełni oryginalnego i kompletnego produktu.

Okazyjnie produkt można kupić również za pośrednictwem takich portali jak Allegro czy Ceneo, jednak ceny są zbliżone do tych oferowanych na oficjalnej stronie producenta. Nie wiadomo także, czy produkt kiedykolwiek pojawi się w aptekach stacjonarnych. Na chwilę obecną nie ma takich planów.

Slimsizer – opinie

Na oficjalnej stronie producenta można przeczytać opinie na temat plastrów. Widnieje tam wypowiedź jednej z Konsumentek, która po zastosowaniu plastrów schudła 15 kg w tydzień. Wykazywałoby to na wysoką skuteczność plastrów Slimsizer. Opinie to jedno, jednak rzeczywistość to drugie. Wiele osób stosujących recenzowany produkt bez wsparcia w postaci diety oraz aktywności fizycznej, nie zauważyło żadnych efektów. Skuteczne odchudzanie, to przede wszystkim redukcja masy ciała w sposób zdrowy, mądry i stopniowy. Trudno jest zrzucić kilkanaście kilogramów w zaledwie tydzień. Jeżeli nawet jest to możliwe, to na pewno nie ma nic wspólnego ze zdrowiem. Specjaliści oraz dietetycy ostrzegają, że zbyt szybka utrata tkanki tłuszczowej wiąże się z efektem jojo oraz nadmiernym rozciągnięciem skóry, która traci swą elastyczność.

W sieci nie brakuje również negatywnych opinii o Slimsizer. Jednym z częstym zarzutów jest koszt. Plastry to dość duży wydatek, bowiem za opakowanie zawierające 10 sztuk plastrów musimy zapłacić ok. 140 zł. A sama wydajność produktu jest średnia, gdyż 10 plastrów wystarczy na ok. 14 dni kuracji, co dla wielu osób jest niewystarczające.


Jakie są alternatywy dla plastrów odchudzających?

Osoby, które wolą pozostać przy tradycyjnych formach wspomagających odchudzanie powinny sięgnąć po niezawodny środek, jakim jest African Mango. To numer jeden w rankingu tabletek na odchudzanie, co potwierdziły badania z 2005 r. Ekstrakt z afrykańskiego mango pozwala zrzucić zbędne kilogramy w sposób szybki, skuteczny, mądry oraz co najważniejsze – bez efektu jojo.

Osoby, które sięgnęły po afrykańskie mango potwierdzają, że można zrzucić nawet 12 kg w zaledwie dwa miesiące. Ale uwaga! Na rynku istnieje wiele suplementów diety określanych mianem African Mango. Większość z nich to podróbki. Jedyny oryginalny ekstrakt o najwyższym stopniu koncentracji można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony producenta.

African MangoDlaczego warto wybrać African Mango?

 • Ponieważ przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Zapobiega gromadzeniu się zapasów tłuszczu.
 • Wspiera odchudzanie bez efektu jojo.
 • Wspomaga proces oczyszczania organizmu z toksyn.
 • Przyspiesza tempo metabolizmu.
 • Zawiera naturalne składniki, które nie powodują efektów ubocznych.

African Mango to jedyny taki środek na polskim rynku podlegający gwarancji. Jeżeli w trakcie kuracji uznasz, że środek nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz od producenta zwrot pieniędzy. Gwarancja przyznawana jest aż na 90 dni!


Czy warto stosować plastry na odchudzanie?

Tego typu produkty odchudzające na pewno zdobędą zainteresowanie osób, które lubią nowinki ze świata dietetyki. Slimsizer jest produktem bezpiecznym i nie wywołuje efektów ubocznych, o czym przekonało się już wielu klientów. Popularność plastrów odchudzających jest ogromna co widać chociażby po dużym zainteresowaniu takimi produktami jak FatBlocker Patches czy Slim Sticks. Przed zastosowaniem warto jednak upewnić się, czy dany środek nie wywoła alergii. Pamiętajmy także, że plastry zawierają klej, który może powodować podrażnienie skóry oraz wspomnianą wcześniej alergię. Tę kwestię również warto mieć na uwadze.

Wiele osób jest zadowolonych ze stosowania plastrów Slimsizer. Opinie konsumentów pokazują, że plastry stawiane są na równi z tabletkami jeżeli chodzi o skuteczność. Jednak my Polacy nadal zdecydowanie chętniej wybieramy tabletki odchudzające.

Dodaj komentarz