Therm Line Man – czy działa? Przeczytaj opinie mężczyzn!

Całkiem niedawno opisywaliśmy suplement diety Therm Line Fast, ale czy wiecie, że na rynku istnieje także linia produktów Therm Line skierowanych wyłącznie dla mężczyzn o nazwie Therm Line Man? Czy jest zatem potrzeba, aby mężczyźni stosowali inne preparaty odchudzające niż kobiety?

Therm Line Man – działanie oraz efekty

Według zapewnień producenta, wyrób ten nie tylko ma przyczynić się do utrzymania prawidłowej wagi, ale również jego innym istotnym zadaniem jest wspieranie męskiego libido. Nie oznacza to jednak, że preparat nie może być stosowany przez kobiety.

Skład preparatu

W Therm Line Man znajdziemy popularne spalacze tłuszczu, tzw. fat-burnery, a są to Garcynia Cambogia, pieprz kajeński, Gymnema sylvestre, ekstrakt z żeń-szenia oraz cynk, który ma przyczynić się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu. Wszystkie wyżej wymienione składniki bardzo często pojawiają się w wyrobach, których celem jest kontrola wagi.

Therm Line Man – przeciwwskazania oraz możliwe skutki uboczne

Z uwagi na to, iż preparat zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania wyrobu u dzieci i kobiet w ciąży. Preparatu powinny również unikać kobiety karmiące piersią, osoby z chorobami serca, nadciśnieniem oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu. Więcej o przeciwwskazaniach na stronie producenta.

Zalecane dawkowanie Therm Line Man

Tabletki należy stosować 2 razy dziennie popijając każdą dużą ilością wody ok 30 minut przed posiłkiem (śniadaniem obiad) lub przed treningiem.

Therm Line Man – jaka cena oraz gdzie najlepiej kupić? Apteka czy Internet?

Tabletki te są powszechnie dostępne. Znajdziecie je na aukcjach internetowych, w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, dlatego też ceny wyrobu Therm Line Man są zróżnicowane. Można je dostać w cenie już 25 zł za opakowanie zawierające 60 tabletek. Czy jest do dobra opcja? Tak, ale należy wziąć pod uwagę, że stosujemy 2 tabletki dziennie, a zatem 25 zł jest to koszt miesięcznej kuracji.

Mimo, iż docelowo tabletki przeznaczone są dla mężczyzn, nie ma przeciwwskazań do tego, aby stosowały je również kobiety. Jest to bardzo istotne, gdyż tabletki te mają taki sam wpływ na redukcję wagi niezależnie od płci. Zanim zdecydujecie się na zakup, któregokolwiek z produktów wspomagających odchudzanie, zapraszamy do naszego rankingu suplementów diety na odchudzanie. Wskazane tam produkty są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zapraszamy do opiniowana produktu, w szczególności Panów.

4 komentarze do wpisu „Therm Line Man – czy działa? Przeczytaj opinie mężczyzn!”

 1. Tabletki dla mężczyzn tak jak jogurt przeznaczony tylko dla mężczyzn. Ale jaja! Nie popadajmy w paranoję. 🙂

  Odpowiedz
 2. Ja stosowałem Therm Line zwykły, ale bez efektów. 🙁 Tak czy inaczej nie poddaję się i zaczynam ćwiczyć, ale nadwagę mam dużą i szybko się męczę.

  Odpowiedz
  • Jak przekonać faceta. Ze porcja pierogów z biedronki na obiad.. I paluszki na kolacje. Nie są dieta.. Wiele razy mu proponuję normalnie u obiad czy różne sałatki. Ale on uparcie stoi przy swojej diecie…. ☺

   Odpowiedz

Dodaj komentarz