Vagisan – Krem czy Czopki? Jak Działa? Opinie, Cena, Zamiennik

Vagisan to linia produktów mająca za zadanie wspierać zdrowie intymne kobiet. Do najpopularniejszych środków z tej kategorii zdecydowanie należą: krem, czopki dopochwowe oraz płyn do higieny intymnej. Wszystkie produkty eliminują infekcje, stany zapalne oraz suchość pochwy. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną kompleksowo zadbać o zdrowie, by stale czuć się świeżo i komfortowo. Zobacz, jakie produkty oferuje linia preparatów Vagisan oraz poznaj ich wpływ na równowagę ochronną flory okolic intymnych.

Vagisan – krem, czopki czy płyn do higieny intymnej?

Warto zaznaczyć, że możliwość nabycia czopków czy płynu do higieny intymnej może być trudna, ponieważ produkty te są niedostępne w większości polskich aptek. Nie ma natomiast problemów z zakupem kremu Vagisan, który jest najpopularniejszym preparatem tej marki. W związku z tym skupimy się głównie na kremie, który jest produktem najczęściej wybieranym przez kobiety.

Intymny krem nawilżający

Vagisan krem to produkt, którego działanie opiera się na eliminowaniu dolegliwości towarzyszących suchości pochwy. Ma on przede wszystkim działanie nawilżające i w odróżnieniu od żelów, dodatkowo zawiera lipidy które przyczyniają się do lepszej pielęgnacji okolic intymnych pozwalając zachować naturalne pH.

Krem jest wolny od hormonów i bez problemu można stosować go profilaktycznie, by utrzymać równowagę mikrobiologiczną okolic intymnych w doskonałej formie. Ponadto nie ma przeciwwskazań do stosowania kremu w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Vagisan krem to najczęściej wybierany preparat tej linii. Zapobiega występowaniu świądu, infekcji oraz stanów zapalnych często towarzyszących suchości pochwy. Krem wydawany jest bez recepty w dwóch rodzajach opakowań: 10 g oraz 50 g.

Czopki dopochwowe

Czopki dopochwowe Vagisan nie są tak popularne, jak krem i są trudno dostępne na polskim rynku. Warto jednak wspomnieć o tym produkcie, gdyż możliwe, że kiedyś spotkacie się z nim w ofercie. Wyrób te ma za zadanie wspierać leczenie farmakologiczne zakażeń pochwy oraz wspomagać odtworzenie i utrzymanie jej naturalnego pH dzięki zastosowaniu kwasu mlekowego. Czopki, podobnie jak krem, można stosować profilaktycznie.

Innym produktem, choć również trudno dostępnym na polskim rynku jest płyn do higieny intymnej, który ma na celu eliminować suchość pochwy oraz inne dolegliwości towarzyszące temu stanowi.

Vagisan – cena oraz gdzie można kupić? Apteka, Allegro czy Ceneo?

Vagisan krem to produkt, o który śmiało można pytać w aptece. Bez problemu można zakupić go aptekach stacjonarnych, jak i internetowych. Produkt dostępny jest również na Allegro oraz Ceneo. Ceny mogą się różnić w zależności od miejsca zakupu i zazwyczaj oscylują w granicach 40-50 zł.

Vagisan krem – opinie

vagisan - kremKrem likwidujący suchość pochwy ma dobre opinie wśród kobiet, które stosują go zarówno profilaktycznie, jak również w sytuacji wystąpienia nieprzyjemnych dolegliwości w strefie intymnej. Środek jest bezpieczny, o czym świadczy możliwość stosowania go w okresie ciąży i karmienia piersią.

„Bardzo dobry krem! Doskonale sprawdził się w moich kłopotliwych dolegliwościach. Stosuję go profilaktycznie, by zminimalizować ryzyko wystąpienia nawrotów.” – opinia Marty

„Dobry produkt, ale był niedostępny w mojej aptece. Zamówiłam przez Internet. W mojej opinii lepszy jest tylko Femin Plus jako zamiennik.” – Gosia

Kobiety stosujące Vagisan kupiły również Femin Plus!

Z naszych obserwacji wynika, że kobiety stosujące Vagisan często sięgają po Femin Plus – suplement diety, który poprawia nawilżenie okolic intymnych oraz zwiększa ochotę na seks! To nic wstydliwego, przecież kobiety też uwielbiają seks! Femin Plus to środek o bardzo bogatej formule (aż 12 składników!), które przyczyniają się do eliminacji przyczyn niskiego libido oraz skutków stresu i przemęczenia. Ponadto produkt pozwala uzupełnić niedobory żywieniowe i zapewnić stałe zdrowie okolic intymnych!

Dowiedz się więcej na: www.feminplus.pl

Jak działa Femin Plus?

  • zapewnia optymalne nawilżenie okolic intymnych,
  • poprawia ukrwienie oraz wrażliwość narządów intymnych,
  • zapewnia lepszą jakość i intensywność doznań oraz wspaniałe orgazmy,
  • eliminuje przyczyny niskiego libido, stresu, przemęczenia,
  • dzięki bogatemu składowi wspiera detoks i ogólną kondycję zdrowotną, nie tylko strefy intymnej!

Femin Plus to środek, który gwarantuje szybkie efekty. Jeżeli jednak nie zauważysz poprawy, masz prawo do zwrotu pieniędzy, które zapewnia Ci gwarancja satysfakcji przyznawana przez producenta! Niemniej jednak, 9 na 10 kobiet wybiera Femin Plus jako środek utrzymujący wysokie libido i zdrowie okolic intymnych na najwyższym poziomie. Dodatkowo kupując 3 opakowania, 3 kolejne otrzymasz gratis!

Warto dodać, że nie ma przeciwwskazań, by stosować Vagisan i Femin Plus jednocześnie.

Tylko dla naszych czytelniczek: Femin Plus 20% TANIEJ! Oferta ograniczona czasowo!

Dodaj komentarz