Vibro Shaper – Platforma wibracyjna. Czy warto? Opinie, Efekty, Cena

Vibro Shaper – Platforma wibracyjna. Czy warto? Opinie, Efekty, Cena
3 (60.48%) Wszystkich głosów: 167

Vibro Shaper to rewolucyjny produkt do ćwiczeń całego ciała dostępny w sklepie internetowym telezakupów Mango. Postanowiliśmy poruszyć temat platformy wibracyjnej, ponieważ jej działanie jest ściśle związane z tematyką odchudzania. Pamiętajmy, że odchudzanie to nie tylko dieta oraz wspomaganie spalania tłuszczu suplementami diety, ale także ćwiczenia, które można wykonywać dla platformie wibracyjnej. Przejdźmy jednak do konkretów – czy warto stosować Vibro Shaper?

Oryginalny Vibro Shaper – Najlepsza oferta! Przejdź do sklepu   

Vibro Shaper – czy działa i czy warto?

Platformy wibracyjne są dostępne od wielu lat, ale większość z nich oparta jest na przestarzałej technologi, która niekoniecznie działa tak ja powinna. Zamiast wibracji pozytywnie oddziałujących na ciało, otrzymujemy „symulator trzęsienia ziemi”, którego efekty mogą być zupełnie innvibro shaper opiniee od oczekiwanych.

Vibro Shaper jest jednak inny. To produkt rewolucyjny, który posiada 99 różnych ustawień prędkości i 3 rodzaje intensywności chód, jogging oraz sprint. Zintegrowany komputer oraz wbudowany minutnik zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem. Generowane wibracje wnikają w tkankę mięśniową, a impulsy są w stanie generować 50 skurczów na sekundę! Co ciekawe, urządzenie można obsługiwać również przy użyciu dołączonego do zestawu pilota. Vibro Shaper polecany jest dla osób w każdym wieku, ponieważ ćwiczenia z jego wykorzystaniem nie wywierają żadnego negatywnego wpływu na zdrowie.

Jakie efekty gwarantuje platforma wibracyjna Vibro Shaper?

Prostota obsługi platformy wibracyjnej zapewnia wygodny trening bez potu i wyrzeczeń w zaciszu własnego domu. Urządzenie pozwoli Ci utrzymać formę, a według producenta oraz przeprowadzonych testów 10 minutowy trening z użyciem platformy jest równie skuteczny, co 30 minutowe bieganie. Co ważne, produkt ten nie nadwyręża stawów, oraz nie wywiera negatywnego wpływu na kości i ścięgna w przeciwieństwie do przestarzałych urządzeń lub podróbek! Urządzenie ma antypoślizgową powierzchnię dzięki czemu nie stracisz równowagi, a ponadto wyposażono go w kółka, które ułatwiają przemieszczanie oraz przechowywanie.

Oto lista zalet Vibro Shaper, które warto wymieć:

  • pomaga spalać tłuszcz oraz ujędrnić skórę,
  • wzmacnia i rozluźnia mięśnie,
  • imituje 3 rodzaje intensywności: chód, bieganie oraz sprint,
  • pobudza krążenie,
  • spala kalorie,
  • pomaga ciału w regeneracji.

Vibro Shaper – opinie

Opinie o platformie wibracyjnej potwierdzają, iż jest to urządzenie warte uwagi. Klienci chwalą go za wymierne osiągane efekty oraz bezpieczeństwo stosowania. Wśród opinii przeważają głosy, które mówią, że dzięki urządzeniu klienci wrócili do formy lub podtrzymują ją bez konieczności wychodzenia z domu oraz bez nadmiaru wylanego potu. Dodatkowo, urządzenie wywiera pozytywny wpływ nie tylko na naczynia krwionośne, ale również na mięśnie poprzez ich wzmocnienie oraz rozluźnienie. Jak zawsze czekamy na Twoją opinię w komentarzach.

Vibro Shaper –  cena i gdzie kupić tanio? Mango, Allegro czy Ceneo?

Cena platformy wibracyjnej to 1299,99 zł i jedyny oryginalny produkt dostępny jest na stronie www.mango.pl. Odradzamy zakupy produktu na Allegro oraz Ceneo, gdyż efekty, które zostały opisane powyżej zapewni jedynie platforma od Mango. Dodatkowo, warto wiedzieć, że produkt ten może być podrabiany, dlatego warto unikać zakupów w miejscach nieautoryzowanych. Co ważne – zamawiając produkt z poniższego linku, otrzymasz: pilot, taśmy oporowe do treningu górnych partii ciała, przewodnik po ćwiczeniach oraz poradnik dietetyczny całkowicie gratis!

Pamiętaj – jedyny oficjalny dystrybutor Vibro Shaper to Mango!

Oryginalny Vibro Shaper od MANGO – Najlepsza oferta! Przejdź do sklepu   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *