Xenical (Orlistat) – cena. Gdzie kupić? Apteka?

Poprzez portal Odchudzanie w Pigułce przyglądamy się z bliska rynkowi suplementów diety. W związku z wiadomościami czytelników, dziś podejmiemy temat tabletek Xenical, których substancją czynną jest Orlistat. Zaznaczmy jednak, że nie jest to suplement diety, a lek dostępny wyłącznie na receptę.

Xenical – jak działa i jakie daje efekty?

Jest to lek, którego zadaniem jest walka z nadwagą. Składnikiem czynnym Xenicalu jest Orlistat, czyli substancja, która odpowiada za zmniejszenie wchłaniania tłuszczów wraz pożywieniem aż o 30%! Tłuszcz nie zostaje zmagazynowany w organizmie, a wydalany jest w momencie wypróżniania.

Rezultaty tabletek na odchudzanie zawierających składnik Orlistat zaobserwowano u 70% badanych po 3 miesiącach stosowania wyrobu.

Produkt ten jest w pełni zatwierdzony i dostępny wyłącznie na receptę. Xenical nie tylko pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ale również zapobiega tworzeniu się efektu jojo po zakończonej kuracji odchudzającej.

Xenical a efekty uboczne? Co mówi ulotka?

Niestety, jak każdy lek, tak i stosowanie tych tabletek niesie za sobą ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Może pojawić się ból brzucha, ból odbytu, biegunka, wzdęcia czy infekcje infekcje dziąseł.

O wszystkich istotnych informacjach z punktu widzenia pacjenta mówi ulotka => zobacz ulotkę.

Xenical 'sprzedam', 'kupię'?!

Na portalach z anonsami często pojawiają się ogłoszenia dotyczące sprzedaży Xenicalu. Nagłówki takich ogłoszeń najczęściej mają formę „Xenical sprzedam„, „sprzedam 2016” lub też „Xenical kupię” lub podobne. Ostrzegamy przed takimi zakupami, gdyż po pierwsze – nie znamy źródła pochodzenia tabletek, a zatem nie wiemy czy ich stosowanie jest bezpieczne. Po drugie – działanie takie jest nielegalne, a przestępcą jest nie tylko sprzedający, ale także kupujący!

Czy Xenical posiada zamienniki bez recepty?

Pamiętajmy, że recenzowane tabletki mogą, ale nie muszą wywoływać szereg efektów ubocznych, dlatego jeśli nie jest wskazane stosowanie tego leku, warto skłonić się ku naturalnym suplementom diety, które wspomagają spalanie tłuszczu => sprawdź listę najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie. Decyzję na temat przyjmowania tabletek zawierających w składzie Orlistat może wydać tylko lekarz i to on wystawia receptę. Jeśli chodzi o zamienniki, alternatywą dla Xenicalu jest Alli.

Xenical czy Alli? Jakie są różnice?

Pozornie wydawać się może, że Xenical jest droższy niż Alli, natomiast dawka substancji czynnej w Xenicalu jest o połowę wyższa (120mg), co oznacza, że odchudzanie z nim jest znacznie efektywniejsze. Obydwa rodzaje tabletek należy przyjmować 3 razy dziennie, jednakże tabletki Alli mają bardziej tradycyjną formę i należy stosować je popijając wodą. Warto zaznaczyć, że refundacja tych leków nie jest możliwa.

Jaka jest cena Xenicalu?

Tutaj należy przyznać, że Xenical nie należy do najtańszych leków na odchudzanie, jednak jego skuteczność w pełni rekompensuje poniesione koszty. Ceny środków na odchudzanie dostępnych na receptę zaczynają się od 270 zł. Lek można dostać również przez Internet korzystając z internetowej konsultacji lekarskiej.

Gdzie najtaniej kupić Xenical? Apteka czy Internet?

Celowo, napisaliśmy 'Internet', gdyż tabletki te można zakupić legalnie również przez Internet. Jak? Otóż apteka Treated oferuje możliwość wizyty online i wystawienia recepty. Jest to całkowicie legalne i bezpieczne, z tymże wizyta ma charakter internetowy i bardziej dyskretny niż tradycyjna wizyta u lekarza. Należy wypełnić formularz konsultacji medycznej, który zostanie przeanalizowany przez lekarzy praktykujących. Na tej podstawie lekarz ocenia stan zdrowia pacjenta oraz przepisuje lek, następnie recepta wysyłana jest ekspresową przesyłką kurierską prosto do domu klienta. Sprawdź ofertę darmowej konsultacji medycznej na => www.treated.com. Jak zawsze czekamy na wasze opinie dotyczące stosowania leku.

Treść zawarta na tej stronie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie może zastąpić porady medycznej. W celu otrzymania diagnozy i sposobu leczenia, skontaktuj się z Twoim lekarzem.

8 komentarzy do wpisu „Xenical (Orlistat) – cena. Gdzie kupić? Apteka?”

 1. Zamawiałam Xenical w ten sposób. Szybko, dyskretnie i bez wychodzenia z domu. Faktycznie jest to konsultacja lekarska, ale on-line.

  Odpowiedz
 2. dziwne ze wszedzie na zachodzie Alli jest dostepny,a u nas nie? to chyba konkurencja hurtowni innymi srodkami odchudzajacymi jest skandalicznie niszczaca ten produkt na rynku….

  Odpowiedz
  • Moe endokrynolog rowniez mi go zapisal ale nie stac mnie dac ok 400zl a wiekszosc ludzo po niego jedzie do Czech

   Odpowiedz

Dodaj komentarz