Mysimba (bupropion + naltrekson). Jak Działa? Opinie, Cena i Gdzie Kupić

Osoby, które chcą zrzucić nadprogramowe kilogramy często sięgają po tabletki na odchudzanie. Zazwyczaj wybierane są suplementy diety, których stosowanie nie wymaga recepty i często nie jest obarczone ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. W przypadku tabletek odchudzających Mysimba jest nieco inaczej, gdyż mamy do czynienia z lekiem (nie suplementem diety), który wydawany jest wyłącznie na receptę. W naszej recenzji chcielibyśmy wyjaśnić Ci, jak działa produkt leczniczy Mysimba. Pamiętaj jednak, że informacje zawarte w niniejszym artykule mają jedynie charakter informacyjny. Na ich podstawie nie można podejmować żadnych decyzji związanych z leczeniem lub diagnozowaniem. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze swoimlekarzem.

Szukasz skutecznego środka wspomagającego odchudzanie? Zobacz, jak działa African Mango!

Co to jest Mysimba? Bupropion + naltrekson

mysimba - tabletki na odchudzanieMysimba to produkt leczniczy, który dostępny jest na polskim rynku od 2017 r. Lek ten można kupić wyłącznie w aptece i wydaje się go z przepisu lekarza. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą obniżyć masę swojego ciała. W trakcie kuracji odchudzającej wskazane jest również stosowanie diety o obniżonej kaloryczności, a także niezapominanie o ćwiczeniach fizycznych. Mysimba przepisywany jest osobom, których BMI (wskaźnik masy ciała) jest równy lub większy 30.

Lek wydawany jest również osobom, których BMI zawiera się pomiędzy 27 a 30. Należy jednak podkreślić, że stosowanie produktu w takim przypadku uzależnione jest od występowania dodatkowych chorób, jak np. cukrzyca typu II.

Tabletki Mysimba zawierają dwa składniki, które odpowiadają za zmniejszenie łaknienia:

 • bupropion
 • naltrekson

Przeciwskazania

Mysimba podobnie jak inne leki ma wymienioną listę przeciwwskazań. Są to przypadki, w których produkt leczniczy nie powinien być stosowany. Z ulotki dowiemy się, że główne przeciwwskazania to:

 • Nadwrażliwość na substancje czynne zawarte w tabletkach.
 • Padaczka.
 • Nadciśnienie tętnicze.
 • Okres po odstawieniu napojów alokoholowych lub leków benzodiazepinowowych.

To tylko niektóre z przeciwwskazań do stosowania leku. Inne znajdziesz w ulotce preparatu. Należy także pamiętać, że Mysimba nie może być stosowany w celu innym niż redukcja masy ciała.

Skutki uboczne

Slimunox OpiniePrzed zastosowaniem leku należy zapoznać się z ulotką, by być świadomym skutków ubocznych, jakie mogą wystąpić. W związku z tym, że lek wypisywany jest przez lekarza, warto omówić z nim możliwe działania niepożądane.

Do bardzo często występujących skutków ubocznych możemy zaliczyć takie objawy jak występowanie: bezsenności, bólów głowy, uczucia lęku i niepokoju, bólów brzucha, bólów stawów oraz częstej potrzeby oddawania moczu.

Do często występujących skutków ubocznych zaliczono takie objawy jak: depresja, zawroty głowy, problemy z koncentracją, drażliwość, kołatanie serca, napady gorąca, ból w klatce piersiowej, biegunki oraz mdłości.

Do niezbyt często pojawiających się skutków ubocznych zaliczono: koszmary oraz występowanie dziwnych snów, bóle uszu, zwiększone ciśnienie, kaszel, częste ziewanie, wzdęcia, hemoroidy, pogorszone samopoczucie, zwiększone pragnienie oraz łaknienie, obrzęk warg, duszności, problemy z zatokami.

Wśród rzadko występujących działań niepożądanych wymieniono: myśli i próby samobójcze, kiepską koordynację ruchową, zapalenie wątroby, żółtaczkę oraz potrzebę częstego oddawania moczu.

Bardzo rzadko występujące skutki uboczne to: zwiększona reakcja nadwrażliwości, uczucie niepokoju, agresja oraz urojenia.

Mysimba – cena

Trzeba przyznać, że produkt leczniczy Mysimba może stanowić spory wydatek, gdyż 112 tabletek tego leku kosztuje od 420 zł do nawet 1100 zł. Cena Mysimba uzależniona jest w głównej mierze od miejsca, w którym pacjent zamierza zrealizować wystawioną przez lekarza receptę.

Warto zaznaczyć, że nie istnieje żaden zamiennik Mysimba.

Mysimba – najtaniej. Gdzie kupić?

mysimba - tabletki na odchudzaniePrzede wszystkim w aptece! Nie kupuje leku z nieznanych źródeł, których legalność poddawana jest w wątpliwość. Lek wydawany jest jedynie z przepisu lekarza, a zatem realizując receptę w aptece masz pewność, że otrzymasz w pełni oryginalny i kompletny produkt leczniczy.

Internauci często szukają informacji, gdzie kupić Mysimba najtaniej, a sprzedawcy podróbek żerują na tym. Unikaj ofert oraz anonsów typu „mysimba sprzedam”. Jeżeli ktokolwiek oferuje Ci Mysimba bez recepty, wiedz, że może on proponować towar niekompletny lub podrobiony. Zakup z takiego źródła może stanowić niebezpieczeństwo dla Twojego zdrowia, a nawet życia. Dodatkowo nieplagalna sprzedaż lub ich zakup może rodzić konsekwencje prawne.

Pamiętaj! Decyzję o stosowaniu produktu podejmuje lekarz w zależności od indywidualnego przypadku. Lek kupisz w aptece udając się do niej z receptą.

Mysimba – opinie

Produkt leczniczy został wprowadzony na rynek całkiem niedawno, a to oznacza, że jeszcze niewiele osób go stosowało. Jeżeli jesteś po kuracji tym lekiem, podziel się swoją opinią w komentarzu! Będziemy wdzięczni za wszelkie informacjo o efektach stosowania. Jeżeli znajdziemy w internecie doświadczenia związane z przyjmowaniem leku, wówczas artykuł zostanie zaktualizowany.

Zanim Mysimba został wprowadzony do obrotu, poddano go bardzo szczegółowym badaniom. Uczestniczy tychże badań wskazywali w swoich opiniach oraz relacjach, jak lek wpłynął na redukcję masy ciała. Badanie potwierdza, że kombinacja substancji naltrekson + bupropion niekiedy powodowała u pacjentów napady padaczki, zaburzenia poznawcze, zawroty głowy, uczucie lęku i niepokoju, zaburzenia snu. Dodatkowo z badań wynika, że odnotowano również nudności, wymioty oraz problemy jelitowe.

Z informacji zawartych w literaturze medycznej wynika, że ilość skutków ubocznych wynikających ze stosowania połączenia naltreksonu i bupropionu przewyższa ilość korzyści płynących z przyjmowania leku.

Jeżeli stosujesz tabletki Mysimba i spotkały Cię jakieś działania niepożądane, wówczas zgłoś tę informację personelowi medycznemu, który przekaże informacje do producenta.

Leki a suplementy diety

Problem z lekami na odchudzanie wynika z faktu występowania wielu efektów ubocznych, które mogą skutecznie zniechęcić do stosowania danego produktu. Tak może być również w przypadku tabletek odchudzających Mysimba. Co więcej, aby zastosować ten środek najpierw należy udać się do lekarza, który podejmie decyzję o ewentualnej kuracji z wykorzystaniem leku.

Innym rozwiązaniem – znacznie częściej wybieranym – są suplementy diety. Zazwyczaj mają one w pełni naturalny skład, który nie wywołuje efektów ubocznych. Istnieją oczywiście pewne przeciwwskazania do stosowania suplementów np. alergie na określony składnik lub okres ciąży czy karmienia piersią. Pamiętaj jednak, że suplement diety nigdy nie jest zamiennikiem leku.

Suplementy diety, które w swoim składzie zawierają wyłącznie naturalne wyciągi roślinne pozwalają:

 • wspomóc odchudzanie,
 • zmniejszyć apetyt,
 • przyspieszyć tempo metabolizmu,
 • dodać energii,
 • oczyścić organizm z toksyn – zamiast zanieczyszczać go dodatkową „chemią”.

Najlepsze tabletki na odchudzanie

Jeżeli chcesz zrzucić dodatkowe kilogramy w naturalny i mądry sposób, zrób to z którymś z poniższych preparatów. To najlepsze tabletki odchudzające na polskim rynku. Mają bogaty skład, gwarantują szybkie efekty, a dodatkowo objęte są 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Zaprezentowane poniżej produkty to jednak w głównej mierze wybór naszych czytelników, którzy przetestowali te środki i wystawili im bardzo dobre opinie.

AFRICAN MANGO

African Mango to lider wśród wszystkich suplementów diety wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w sobie ekstrakt z pestek Irvignia Gabonesis, który pozwala zmniejszyć apetyt, przyspieszyć metabolizm oraz dostarczyć wielu cennych substancji odżywczych!

Uwaga! Jedyny oryginalny produkt kupisz w Polsce wyłączenie na stronie www.africanmango.pl

Jak działa African Mango?

African Mango

 • Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek lipidowych.
 • Przyspiesza tempo metabolizmu
 • Zmniejsza apetyt (również na słodycze)
 • W 100% naturalna formuła – ekstrakt z pestek afrykańskiego mango.
 • Pozwala schudnąć nawet 12 kg w dwa miesiące.
 • Możesz zamówić w specjalnej promocji nawet 20% taniej!
 • Bardzo dobre opinie konsumentów oraz specjalistów ds. odchudzania.

GREEN BARLEY PLUS

Innym doskonałym rozwiązaniem wspomagającym odchudzanie, ale także redukcję cellulitu, jest Green Barley Plus. Ten środek łączy w sobie dwa bardzo skuteczne ekstrakty sprzyjające zmniejszeniu masy ciała: młody zielony jęczmień oraz garcinia cambogia. Te dwa wyciągi roślinne stanowią niezawodną broń w starciu z tkanką tłuszczową.

Gdzie kupić? Najelpszą ofertę znajdziesz na stronie www.greenbarleyplus.pl

Dlaczego warto wybrać Green Barley Plus?

 • Wspiera proces rozbijania komórek tłuszczowych.
 • Przyspiesza tempo metabolizmu.
 • Redukuje cellulit.
 • Wspiera proces oczyszczania organizmu z toksyn.
 • Zmniejsza apetyt oraz potrzebę podjadania
 • Wyłącznie naturalne składniki.
 • Poprawia urodę: włosy oraz paznokcie stają się mocniejsze i nie rozdwajają się.
 • Dostarcza chlorofilu, który przyczynia się do oczyszczenia krwi.
 • Kupując 3 opakowania, 3 dodatkowe otrzymasz gratis! Skorzystaj z promocji już teraz!
 • 90-dniowy okres gwarancji. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, wówczas otrzymasz zwrot pieniędzy.

PROBIOX PLUS

Suplement diety Probiox Plus to środek na który należy zwrócić szczególną uwagę. Jest to połączenie probiotyku, błonnika prebiotycznego oraz 6 dodatkowych składników, które wspomagają utratę zbędnych kilogramów. To innowacyjny środek, który zasługuje na wysoką ocenę, gdyż nie tylko wspomaga odchudzanie, ale również poprawia funkcjonowanie jelit.

Oficjalna strona producenta: www.probioxplus.pl

Jak działa Probiox Plus?

 • Wspiera proces rozbijania komorek tłuszczowych.
 • Dostarcza dobroczynnych bakterii Lactospore®  , które poprawiają pracę jelit.
 • Normalizuje mikroflorę biologiczną jelit.
 • Zmniejsza wchłanianie tłuszczów dostarczanych wraz z pożywieniem.
 • Zapobiega wzdęciom i zaparciom oraz ułatwia wypróżnianie.
 • Hamuje apetyt.
 • Bardzo bogaty skład: aż 8 składników naturalnego pochodzenia.
 • Skorzystaj z promocji i zamów Probiox Plus 20% taniej!
 • Pamiętaj, że produkt podlega 90-dniowej gwarancji satysfakcji.

Podsomwanie

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci zrozumieć, czym jest produkt leczniczy Mysimba. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy w pierwszej kolejności skontaktować się z lekarzem. Nie kupuj leków z nieznanych źródeł!

Jednocześnie mamy nadzieję, że przedstawione w artykule suplementy diety pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy. Pamiętaj, że działają one bez żadnych efektów ubocznych o czym przekonało się już wiele osób stosujących te preparaty.


Źródła:

ulotka produktu leczniczego Mysimba
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26594724

Dodaj komentarz