Mucovagin – Żel czy Globułki? Co wybrać? Opinie, Cena, Zamiennik

Mucovagin to linia preparatów przygotowana z myślą o kobietach, które borykają się problemem suchości pochwy. Producent proponuje kompleksowe wsparcie w tym zakresie, ponieważ seria preparatów obejmuje: żel, globulki oraz emulsję. Wszystkie trzy produkty mają podobne wskazania do stosowania, lecz odróżnia je forma aplikacji oraz zastosowane składniki. Utrzymanie okolic intymnych w nienagnanej formie jest priorytetem każdej kobiety, dlatego dziś przyjrzymy się, co oferuje Mucovagin i jakie działanie charakteryzuje poszczególne produkty tej serii.

Mucovagin – co wybrać?

Za przygotowanie linii produktów przeznaczonych do pielęgnacji i eliminowania dolegliwości związanych ze strefą okolic intymnych odpowiedzialna jest firma Verco SA. Produkty Mucovagin różnią się nieco składem, ale jednym ze wspólnych elementów obecnym we wszystkich produktach jest drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy BASHYAL, który pozwala wyeliminować suchość okolic intymnych oraz towarzyszący temu świąd i pieczenie.

Jak zatem działają poszczególne produkty?

Żel

 • zapewnia nawilżenie ułatwiając kontakty intymne,
 • regeneruje błonę śluzową pochwy oraz okolic intymnych,
 • przyspiesza gojenie ran po porodzie.

Globułki

 • likwidują świąd i pieczenie pochwy,
 • eliminują dyskomfort podczas kontaktów seksualnych,
 • przyspieszają regenerację błony śluzowej pochwy,

Emulsja

 • wskazana do pielęgnacji i regeneracji okolic intymnych po porodzie i zabiegach ginekologicznych,
 • likwiduje podrażnienia oraz pozwala utrzymać prawidłowe pH,
 • nawilża oraz zapewnia lepszą elastyczność okolic intymnych.

Mucovagin – cena i gdzie kupić? Apteka czy Sklep?

Ceny będą się nieco różnić w zależności od tego, jaki produkt zamierzasz wybrać. Żel i globulki można kupić za ok. 40 zł, natomiast emulsję za 30 zł. Produkty te dostępne są bez recepty zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych. Produkty te można znaleźć również na Allegro i Ceneo w podobnych cenach.

Mucovagin – opinie o produktach

Mucovagin to seria produktów która cieszą się dużą popularnością oraz dobrymi opiniami wśród kobiet. Potwierdzone działanie nawilżająco-regenerujące zachęca przedstawicielki płci pięknej do korzystania z tej linii preparatów. Odpowiednia higiena oraz dbałość o właściwą florę bakteryjną pochwy jest bardzo ważna dla kobiet w każdym wieku, dlatego poszukują one skutecznych i sprawdzonych rozwiązań. Niewątpliwie Mucovagain to doskonały sposób na utrzymanie okolicy intymnych w najlepszej formie dzięki trzem różnym formom stosowania: żel, globulki oraz emulsja. Opinie kobiet potwierdzają, że Mucovagin to sprawdzone i polecane produkty.

Femin Plus – zamiennik Mucovagin

Innym rozwiązaniem, które pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie okolic intymnych, ale jednocześnie podnosi kobiece libido, jest Femin Plus. Produkt innowacyjny, zawierający aż 12 składników, które eliminują suchość pochwy, zapewniają lepsze ukrwienie oraz wrażliwość okolic intymnych, a także podnoszą kobiece libido, bo przecież kobiety również mają prawo czerpać 100% przyjemności z seksu!

Więcej informacji na: www.feminplus.pl

Jak działa Femin Plus?

 • zapewnia doskonałe nawilżenie okolic intymnych,
 • zwiększa ukrwienie oraz wrażliwość strefy intymnej,
 • gwarantuje lepsze doznania oraz niezapomniane orgazmy,
 • likwiduje niedobory żywieniowe przyczyniające się do zwiększenia stresu i przemęczenia,
 • dodaje energii oraz podnosi libido,
 • pozytywnie oddziałuje na gospodarkę hormonalną.

Dlaczego warto wybrać Femin Plus? To środek opatrzony gwarancją satysfakcji, dzięki której otrzymasz zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów! Dotychczas takie podejście było niespotykane na polskim rynku! Dodatkowo przy zamówieniu 3 opakowań, 3 kolejne otrzymasz zupełnie ZA DARMO!

Pamiętaj, że możesz stosować jednocześnie Mucovagin lub Vagisan oraz Femin Plus!

Rabat dla naszych czytelniczek: Zamów Femin Plus 20% TANIEJ!

Dodaj komentarz