Novoslim – dobra cena i dobre opinie. Czy warto?

Tabletki na odchudzanie Novoslim dość szybko stały się popularne z uwagi na cenę oraz obiecywane przez producenta efekty, a mianowicie zmniejszenie masy ciała. W artykule przyjrzymy się temu suplementowi oraz postaramy się zrecenzować produkt. Tak jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze oraz opinie dotyczące stosowania preparatu oraz efektów, jakie zaobserwowaliście po jego użyciu.

Co wchodzi w skład suplementu diety Novoslim?

Novoslim jest to preparat łączący w sobie wiele składników takich jak: L-karnityna; ekstrakty z Guarany, zielonej herbaty, Garcynii Kambodżańskiej, morszczynu pęcherzykowatego, Yerba Mate, nasion białej fasoli, korzenia imbiru, pieprzu czarnego. W preparacie występuje także L-tyrozyna; izoflawony sojowe, chlorek choliny, pieprz kajeński, chlorek chromu.

Jakie właściwości ma preparat Novoslim?

Jest to nowoczesny suplement diety oparty o formułę novoRX, której zadaniem jest przyspieszenie spalania tłuszczu. NovoRX to wysoko skoncentrowany wyciąg roślinny zawierający najbardziej wartościowe substancje wchodzące w skład owoców cytrusowych. Suplement ten zawiera w swym składzie aż 98% aktywnych bioflawonoidów, co niewątpliwie przyczynia się do jego właściwości odchudzających.

Dodatkowo, preparat pozwala przyspieszyć metabolizm, ograniczyć apetyt, wspomagać procesy trawienia oraz ograniczyć tempo wchłaniania cukrów.

Novoslim – skutki uboczne oraz przeciwwskazania?

Na stronie producenta odnaleźliśmy informację, iż preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z wyżej wymienionych składników preparatu. Dodatkowo produkt nie jest zalecany dla małych dzieci, matek karmiących oraz kobiet w ciąży. Warto również dodać, że produkt zawiera soję.

Jaka jest cena tabletek Novoslim?

Cena preparatu Novoslim nie jest wysoka. Tabletki można zakupić już w cenie 79zł, jednakże jeżeli zdecydujecie się na zakup tego suplementu, warto rozważyć zakup np. 3 opakowań, gdyż obniża to cenę jednostkową i tym sposobem 3 opakowania dostaniemy w kwocie ok. 160 zł. Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Należy stosować 1 tabletkę 2 razy dziennie, zatem jedno opakowanie wystarczy na miesiąc kuracji. Producent zaleca kurację minimum przez 2 lub 3 miesiące.

Jakie są opinie na temat tych tabletek?

Novoslim zarówno na forum dyskusyjnym jak i w komentarzach do recenzji tego suplementu, zbiera pozytywne opinie. Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z jego stosowania. Warto jednak zaznaczyć, że nie istnieje tabletka idealna, która pozwoli schudnąć bez wysiłku. Niemniej jednak, tabletki te mogą przyczynić się do zmniejszenia masy ciała. A jakie są wasze opinie na temat Novoslim?

Więcej informacji o tym preparacie znajdziecie na stronie producenta.

1 komentarz do wpisu “Novoslim – dobra cena i dobre opinie. Czy warto?”

  1. Jeżeli masz okazje to wybierz kaplanex, przynajmniej zobaczysz szybkie efekty. Ja w tym momencie zrzuciłem juz blisko 9 kilogramów, a to wszystko w zaledwie 3 tygodnie. Po meissie miałem tylko problemy z żołądkiem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz